Domečky vyrábíme z masivního dubového, zajíce a nádobí z bukového a jasanového dřeva. Doplňují je neskutečně hebké a na dotek moc příjemné látky a příze na pletené dečky v biokvalitě s certifikátem GOTS. Barvy i lepidlo mají atest na dětské hračky. 

 

miju domeček

 

Domečky, nábytek, pletené dečky, šité matrace i peřinky jsou vyrobené ručně. S největší péčí a láskou. Obrázky a tapetu pro Miju domečky vytvořila ilustrátorka Yveta Anna Kroupová.

 

miju domeček

 

Domečky a nábytek prošly certifikací a jsou určené dětem od 3 let.

 

miju domeček

 

Domeček podporuje rozvoj fantazie a zlepšuje motoriku. Jelikož nábytek v domečku není nerozbitný, děti se díky němu učí chovat k hračkám hezky, s citem a respektem.

 

miju domeček
miju domeček

 

Masivní dubové dřevo použité na domečky a nábytek pochází z trvale obnovitelných zdrojů a je šetrně zpracované. Postavičky zajíce z buku a jasanu. Neskutečně hebké a na dotek moc příjemné látky v biokvalitě jsem zařadila ve 4 barvách - zelená, růžová, bílá, šedá. Látky mají certifikát GOTS, taktéž příze, ze které jsou pletené dečky. Barvy i lepidlo mají atest na dětské hračky.

 

miju domeček

 

Od výroby domečku, přes nábytek, pletené dečky, šité matrace a peřinky, vše je vyrobené ručně. S největší péčí a láskou. Krásnou grafiku pro Miju domečky vytvořila ilustrátorka Yveta Anna Kroupová. 

 

miju domeček

 

Domečky a nábytek prošly certifikací a jsou určené dětem od 3 let.

 

miju domeček

 

Když jsem začínala nábytek pro dceru vyrábět, líbilo se mi sledovat zpětnou vazbu, jakou mi dávala. Bavilo mě pozorovat jí při hře a povídat si s ní o tom, co se v domečku děje. Domeček podporuje rozvoj fantazie a zlepšuje motoriku. Je to ale i skvělý nástroj, jak naučit děti, chovat se k hračkám hezky a s citem, protože nábytek v domečku není nerozbitný.

Naučme děti přistupovat k hračkám s respektem. 

 

MIJUDOMECKY © VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA 2022