Zásady ochrany osobních údajů

1. Sběr informací

Shromažďujeme od Vás informace při registraci, přihlášení se ke svému účtu, odeslání objednávky z webu - www.mijudomecky.cz. Shromážděné informace zahrnují vaše jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo, adresu bydliště.

 

2. Použití informací

 

3. E-Komerce Soukromí

Jsme jedinými vlastníky informací shromážděných na těchto stránkách. Vaše osobní údaje nebudou bez vašeho souhlasu z žádného důvodu prodávány, vyměňovány, převáděny nebo poskytovány jakékoliv jiné společnost, nebo třetí straně.

 

4. Zveřejnění informací třetím stranám

Vaše osobní identifikační údaje neprodáváme, nevyměňujeme nebo jinak převádíme třetím stranám. To nezahrnuje důvěryhodné třetí strany, které nám pomáhají s provozem našich webových stránek nebo vedením našeho eshopu, pokud se strany dohodnou, že tyto informace jsou důvěrné. Věříme, že je nutné sdílet informace s cílem vyšetřit, zabránit nebo podniknout kroky v případech nezákonné činnosti, podezření z podvodu, situace zahrnující potenciální hrozby pro fyzickou bezpečnost jakékoli osoby, porušování našich podmínek používání nebo v jiných případech vyžadovaných zákonem.

 

5. Ochrana informací

Realizujeme celou řadu bezpečnostních opatření s cílem zajistit bezpečnost vašich osobních údajů. K ochraně citlivých informací přenášených online používáme nejmodernější šifrování. Přístup k osobním údajům je udělen pouze vedení eshopu k zajistění doručení objednaného zboží, kteří jej potřebují k výkonu práce (například předání kontaktu doručovací společnosti). Počítače / servery sloužící k ukládání osobní údajů jsou uchovávány v bezpečném prostředí.

Používáme cookies?

Ano. Použití cookie však není v žádném případě spojeno s žádnými osobními identifikačními údaji na našich stránkách.

 

6. Práva kupujícího

 

7. Doba uložení osobních údajů

Vaše osobní údaje budou zpracovávány po dobu trvání účinků práv a povinností ze smlouvy a dále po dobu nutnou pro účely archivování podle příslušných obecně závazných právních předpisů, nejdéle však po dobu stanovenou obecně závaznými právními předpisy.

8. Odhlášení

Poskytnutou e-mailovou adresu používáme k zaslání potvrzení o přijetí objednávky, informací a aktualizací týkajících se Vaších objednávek, občasným sdělením  o novinkách ve zboží či podmínek eshopu,  atd. Pokud se kdykoliv budete chtít odhlásit od přijímání budoucích e-mailů, požádejte o smazání účtu na emailové adrese a to: obchod@mijudomecky.cz .O kladném vyřízení budete informováni poslední zpravou na Váš email. Vaše emailová adresa spolu s ostatními infomacemi bude trvale smazána.

 

9. Souhlas

Používáním našich stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí.

MIJUDOMECKY © VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA 2020